• Eskikale Mh. Osmanpaşa Cd.

  • 205 Kavukçu İşh. Kat:2 SİVAS

Kalıcı çözümler sunuyoruz...

NAZLIM HUKUK

Yüksek kaliteli hizmetin yanı sıra müvekkillerimizin sektörel veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için doktrinsel çözümlemelerini de her daim araştırmasını yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Nazlım Hukuk Bürosu, uzman kadrosu ile müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki ihtiyaclara ulusal ve uluslararası mahkemeler nezdinde temsil etmektedir.

Her müvekkilimize karşılıklı güvene dayalı uzun soluklu işler tesis etmekle ve müvekkillerimizin kendilerine özgü çalışma sistemlerini kavrayarak onlara destek oluyoruz.

Uzman ve dinamik avukat kadromuzla Çoğunluğu yerli, yabancı ve çok uluslu ticari ve finans kuruluşlarından oluşan müvekkil portföyüne sunulan sonuç odaklı çalışmalarımız ile seçkin bir hukuki destek sağlanmaktayız. Türkiye’nin başlıca şehirlerinde ve Dünya’nın birçok farklı ülkesinde işbirliği içinde çalıştığımız muhabir avukatlarımız sayesinde Nazlım Hukuk Bürosu, müvekkillerinin taleplerine derhal cevap verebilmektedir.

Sivas avukatNazlım Hukuk

Takım Arkadaşlarımız

Av. Ömer NAZLIM

Sivas Barosu'nda 719 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır.

Av. Burak NAZLIM

İSTANBUL Barosu'nda 48867 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır.

Av. Pınar İNAN

Sivas Barosu'nda 540 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır.

Av. Onur İNAN

Sivas Barosu'nda 539 sicil numarası ile avukatlık yapmaktadır.

Nazlım Hukuk'ta Kariyer

Birlikte çalışacağımız ekip arkadaşlarımızda mesleki ve kişisel gelişime açık bireyleri istihdam etmekte olup aynı şekilde ekip ruhuna dâhil olacak, dikkatli ve detay odaklı, iyi derecede yazılı ve sözlü Türkçe ve İngilizce iletişim becerilerine sahip olan ve yeni kavramları öğrenmeye açık olan meslektaş ve meslektaş adayları aramaktayız.

Başvurunuz hakkında bilgiyi 0346 222 2040 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

nazlım hukuk